Mistrzostwa Chorzowa W Lekkiej Atletyce 6-7.10.2022

6 października przy słonecznej pogodzie rozegrano na stadionie przy ul. Lompy Mistrzostwa Chorzowa w lekkiej atletyce klas 4-6. Nasi uczniowie klas lekkoatletycznych nie zawiedli i powrócili z bieżni z wieloma medalami.

Na podium stanęli:

Ewa Rojek, Karolina Idziak, Laura Kuczborska, Amelia Redzimska, Zuzanna Dyrszlag z klasy 6b, Julia Moch z klasy 6a, a także Maciej Tyc, Jagoda Majda, Julia Mamok, Nadia Okrojek, Jakub Lelonek, Nadia Boryczka, Laura Gryglewska, Martyna Janus z klasy 5b.

W kolejnym dniu lekkoatletycznych zmagań w ramach Mistrzostw Chorzowa wystartowali uczniowie klas 7-8, w tym nasi reprezentanci, którzy podobnie jak ich młodsi koledzy i koleżanki systematycznie meldowali się na podium. Dziś byli to:
Emilia Jarczyk, Aleksander Mączka, Maja Szarlej, Julia Niemiec, Franciszek Trójca i Anita Kordela – uczniowie klasy 8b.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom za te dwudniowe emocje sportowe!

Zobacz również: