Mistrzostwa Polski Młodzików w Słupsku

W dniach 26-27 września na stadionie lekkoatletycznym w Słupsku najmłodsza kategoria zawodników – młodziki – podjęły rywalizację w swojej najważniejszej imprezie roku – w Mistrzostwach Polski.  Wśród uczestników tej imprezy znalazła się nasza absolwentka Maja Idzińska, która, reprezentując barwy klubu TS AKS Chorzów, stanęła do rywalizacji w konkursie skoku wzwyż. By wystartować w tej imprezie, Maja musiała uzyskać co najmniej 20. wynik w Polsce. Jej rekord życiowy 159 cm pozwolił jej zakwalifikować się do imprezy z 12. miejsca. Rywalizacja przebiegała w chłodnym i deszczowym klimacie, co utrudniało zawodniczkom uzyskiwanie dobrych rezultatów. Skacząc w konkursie 150 cm, Maja utrzymała 12. miejsce w Polsce! Warto dodać, że była to pierwsza tak duża impreza mistrzowska naszej absolwentki i zebrane doświadczenie podczas tego występu na pewno będzie procentowało podczas kolejnych startów na tym szczeblu, których życzymy, by było jak najwięcej.

Zobacz również: