Warsztaty dla klas sportowych

W szkole realizowany jest projekt „Siłka umysłu, czyli zajęcia dla uczniów klas sportowych z psychologiem sportu”. Warsztaty prowadzone są obecnie w klasach 5, 6 i 7 o profilu pływanie i lekkoatletyka. Docelowo zajęciami objęte zostaną także klasy o profilu piłka ręczna.

https://www.canva.com/design/DAGDP2qwXx4/33pZ78UlWTzjhe7aiAUt-g/edit?utm_content=DAGDP2qwXx4&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

W ramach projektu 13 maja o godz. 16:40 odbędzie się prelekcja dla rodziców
pt. „Bycie rodzicem super kibicem”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do auli szkoły.

Zaplanowano także spotkanie z trenerami „Od wzburzonego morza do gładkiego lustra wody – przygotowanie mentalne trenerów sportu”. Realizatorką w/w projektu oraz prelekcji  jest psycholog Marta Zaborowska.

Zobacz również: