Wieloboje Lekkoatletyczne

Podczas jesiennej części sezonu lekkoatletycznego uczniowie naszych klas lekkoatletycznych wystartowali w finałach wojewódzkich wieloboi lekkoatletycznych. Pierwsi do boju ruszyli uczniowie z rocznika 2007 i młodsi, którzy wystartowali w 4-boju (60m, skok w dal, rzut p. palantową, 600/1000m). Dziewczęta zajęły w nim 8. miejsce, natomiast chłopcy, wspierani aż trzema kolegami z młodszych klas, zajęli 5. miejsce.

Następnie do rywalizacji w 3-boju (bez biegu długiego) przystąpili uczniowie z rocznika 2009 i młodsi. Dziewczęta powtórzyły miejsce swoich starszych koleżanek, natomiast chłopcy uzyskali miejsce tuż za podium, tracąc do 3. miejsca zaledwie 12 pkt.

Składy naszych reprezentacji:
Dziewczęta starsze: Weronika Hercog, Natalia Gumułczyńska, Emilia Kałwa, Alicja Żuradzka, Julia Gruca, Hanna Kubat, Julia Kowalczyk (7b) oraz Lena Frącek (8b).
Dziewczęta młodsze: Anita Kordela, Milena Norek, Lena Wystemp (6b), Amelia Pytloch (6c), Ewa Rojek, Laura Kuczborska, Amelia Redzimska (4b).
Chłopcy starsi: Bartosz Olejok, Szymon Machnik, Karol i Wiktor Piecyk, Michał Wójcik (7b), Kacper Kryca, Bartosz Adamczyk, Bartosz Zając (6b).
Chłopcy młodsi: Kacper Kryca, Bartosz Adamczyk, Bartosz Zając, Sergiusz Kamiński, Aleksander Mączka, Franciszek Trójca (6b).