XXIX Festiwal Miniatur Teatralnych.

Wszystkie przygotowane spektakle wzbudziły zachwyt widzów i dostarczyły wielu emocji. Cieszymy się z tak dużego zaangażowania dzieci, wychowawców i rodziców. Dzięki uczestnictwu w Festiwalu nasi uczniowie odkrywali w sobie talenty i pokłady energii, o których nie mili pojęcia. Często też przełamywali swoje strachy, walczyli z tremą. W każdym razie wszyscy zyskali fantastyczne wspomnienia i dużo dobrej zabawy. Grand Prix Festiwalu otrzymała klasa 7c za spektakl „Rodzina Addamsów”, w reżyserii Marty Jachimowskiej. Nagrodę publiczności zdobyła klasa 2c za spektakl „Teatr”, przygotowany przez Elżbietę Oleksy. Nagrodę Januszka dla najlepszego aktora wywalczył Wojtek Makowski z klasy 7c za rolę Pugsleya.