Grudzień, czas sportowych podsumowań

Na początku miesiaca w dniach 9-11.12.2022 w Olsztynie w trakcie Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 14-letnich Dusza Michalina zdobyła czwarte miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym. Pływała także dwukrotnie w finale B na dystansach 100 i 200 m stylem grzbietowym.
Jej młodsze koleżanki klubowe wywalczyły w Mistrzostwach Śląska 13-latków rozgrywanych w Radlinie:

  • Weronika Rączka 3 brązowe medale
  • Lena Bednarek zakończyła zawody z 1 brązowym medalem dodatkowo zajmując trzykrotnie czwarte miejsce.

SZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

15 grudnia odbył się szkolny turniej koszykówki chłopców klas ósmych. Pozytywna energia i sportowa rywalizacja towarzyszyła naszym zawodnikom. Kibice na trybunach dopingowali swoim kolegom, dzięki czemu padło wiele koszy.

Zobacz również: