Olimpijskie Dni Sportu 2023

W dniach 29, 30 i 31 maja odbyły Olimpijskie Dni Sportu 2023. W imprezie sportowej rywalizowali uczniowie klas 1-3, 4-6 i 7-8 w różnorodnych konkurencjach sportowych. Dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców oraz Wydziału Kultury i Sportu Urzędu miasta Chorzów każda klasa otrzyma słodki upominek, a zwycięskie klasy – nagrody. W tak ważnym wydarzeniu w naszej społeczności szkolnej zostanie wyłoniony Sportowy Omnibus klas 1-3 oraz Sportowiec Roku w kategorii klas 4-6 i 7-8.

2 czerwca w auli naszej szkoły odbędzie się podsumowanie wyników rywalizacji klas. 1-8. Gratulujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział w Dniach Sportu oraz dziękujemy zespołowi nauczycieli wychowania fizycznego za organizację tej wyjątkowej imprezy.